Čestitka majkama uz pidžama party

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 22. 5. 2017.

Ovogodišnji pidžama party koji su u povodu Majčinog dana organizirale učiteljica Ljiljana Pernar sa svojim prvašićima i knjižničarka Ivana Nogić ispunio je sva očekivanja te potvrdio da su čitanje i čestitanje uz pidžama party odlična kombinacija. Potvrdili su to svojim dolaskom i brojni roditelji te ostali članovi obitelji, a posebno majke koje su slatki prvašići dirnuli svojim čestitkama.

Bila je to odlična prigoda počastiti majke i ostale goste lijepom riječju te slasnim zalogajčićima u znak zahvale za sve dobro što im svakodnevno pružaju. Zato su prije samog partyja učenici zasukali rukave te su svojim vrijednim ručicama umijesili tijesto za pizzu. Naravno, njihova učiteljica Ljiljana budno je pratila sve što rade te im davala sve potrebne upute pa se tijesto učas uspješno pretvorilo u slasnu pizzu. Nakon posla u kuhinji učenici su uredili učionicu i knjižnicu, obukli svoje pidžame i party je mogao početi!

Druženje s roditeljima započelo je u knjižnici gdje su prvašići izveli prigodan program kojim su čestitali majkama njihov dan. Bilo je tu glume, lutkica, recitacija i veselih pjesama, a nakon priredbe svi su se preselili u učionicu 1. razreda i zajednički se počastili kavom, sokićima i, naravno, pizzom.  Veseli ritmovi nikom nisu dali mira pa se plesalo po cijeloj školi.

Neki učenici vole čitati sami, no neke ipak treba malo potaknuti, stoga se naš Pidžama party uz čitanje pokazao kao odlična prilika da zajedno čitamo i družimo se. Zato i ne čudi što već sada svi nestrpljivo ispituju: Kad će biti sljedeći?