Svečana podjela svjedodžbi i nagrada najuspješnijima

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 5. 7. 2019.

Svečana podjela svjedodžbi svim našim učenicima te pohvalnica i nagrada onim najuspješnijima upriličena je 28. lipnja 2019. godine. Bila je to odlična prilika i za čestitke učeniku Emanuelu Tukaču za osvojenu broncu na Juniorskoj balkanskoj matematičkoj olimpijadi na Cipru. Također, na posebnoj svečanosti ravnateljica škole Vesna Ivančan i razrednica 8. razreda Marija Zrinka Sokač uručile su završne svjedodžbe, pohvalnice i nagrade učenicima 8. razreda.

Svečanost je započela himnom koju je otpjevao naš zbor uz glazbenu pratnju učitelja Slavka Pompera što je bio zadnji njegov nastup budući da uskoro odlazi u mirovinu. Ravnateljica mu se zahvalila na dugogodišnjem radu u ovoj školi, na svim njegovim nastupima i lijepim trenutcima, što su učenici i djelatnici popratili pjesmom „Fala“ i gromoglasnim pljeskom.

Potom je ravnateljica uručila prigodne nagrade učenicima i mentorima koji su ove godine sudjelovali na državnim natjecanjima. Najvećim pljeskom, koji se pretvorio u ovacije, pozdravljen je naš Emanuel Tukač kojem je ravnateljica čestitala na svim dosadašnjim uspjesima, posebno na bronci koju je donio sa Cipra, naglasivši kako je neizmjerno ponosna jer je našu malu školu učinio velikom, što će u našoj knjizi sjećanja ostati zauvijek zapisano zlanim slovima. Uručila mu je vrijednu poklon-sliku i poželjela još puno uspjeha i ovako sjajnih rezultata i u daljenjem školovanju. Zahvalu u obliku cvjetnih buketa primile su i njegove mentorice Marija Dijačić, Ljiljana Inkret-Martinčević, Danijela Ivančan-Bosilj i Nataša Gotal. Nagradu je primila i učenica 6. razreda Magdalena Brlečić koja je ove godine sa svojom mentoricom Ivanom Nogić sudjelovala na Državnoj smotri LiDraNo. Ravnateljica je uručila zahvalnice i svim ostalim učiteljima koji su tijekom godine sudjelovali na županijskim natjecanjima i smotrama.

Nakon što su učenici od 1. do 7. razreda primili svoje svjedodžbe i pohvalnice za odličan uspjeh i uzorno vladanje, uslijedila je svečana podjela završnih svjedodžbi za učenike osmog razreda, čemu su nazočili svi učitelji i djelatnici škole. Osmašima se najprije obratila ravnateljica Vesna Ivančan koja im je čestitala na postignutom uspjehu te im zahvalila na svemu što su ostvarili i postigli kao učenici naše škole.

Lijepim riječima svoje je osmaše ispratila i njihova razrednica Marija Zrinka Sokač prisjetivši se nekih zajedničkih anegdota, naravno, uz naglasak kako ćemo uvijek pamtiti samo one lijepe trenutke, dok će se oni loši, ako ih je i bilo, brzo zaboraviti. Osmašima su i ravnateljica i razrednica poželjele da se sretno upišu u željene srednje škole te da ih sretno i završe.

Uz završne svjedodžbe i pohvalnice, podijeljene su i vrijedne poklon-knjige učenicima koji su postigli odličan uspjeh tijekom svih osam godina:

• Teu Božuriću
  • Mariji Horvat
  • Karlu Kuzmiću i
  • Emanuelu Tukaču.

Potom su se kratkim video-zapisom, koji su zajednički izradili učenici 8. razreda, svi prisjetili lijepih i sretnih trenutaka provedenih u ovoj školi.

Na kraju su se prigodnim poklonima i ružama, u ime cijelog razreda, učenice Antonia Tomašković, Ivona Kurtoić i Iris Mrazović zahvalile svim učiteljima i djelatnicima škole, a posebno svojim razrednicima Olgi Slunjski, Slavku Pomperu, Liliji Griniokh Krofak i Mariji Zrinki Sokač.

Našim osmašima želimo da se svi upišu u željene srednje škole i da budu sretni u daljem školovanju i životu.

« Svibanj 2024 »